Jak działamy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z kraju i zagranicy, jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy przygotować spersonalizowane oferty zakupu gruntów, w związku z tym poszukujemy działek o dużych wartościach naturalno-przyrodniczych.

Grunty jakie pragniemy oferować za naszym pośrednictwem powinny cechować się takimi walorami jak bliskość lasu, morza, jeziora, rzeki, gór, itp.

Minimalna wielkość działki jaka interesuje naszych Klientów to 500m2.

Jak to działa:

1. W naszej bazie znajduje się wielu Inwestorów poszukujących działek, są to zarówno Klienci indywidualni jaki i drobni deweloperzy, którzy przedstawiają nam swoje oczekiwania.

2. Za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie dodają Państwo nieruchomość, którą chcą sprzedać.

3. Nieruchomość przedstawiana jest naszym Inwestorom którzy poszukują działki o danych walorach (tj. góry, morze, las, itd.). W przypadku wstępnego zainteresowania przygotowujemy dla nich tzw. „mapę okolicy” obrazującą sąsiedztwo działki oraz jej walory (w tym przypadku dochodzi do kontaktu mailowego lub telefonicznego miedzy nami, a Sprzedającym działkę).

4. Przy współpracy z działającą na terenie całego kraju firmą Madzik, analizowane są możliwości związane z zabudową działki, której oczekują Inwestorzy.

5. Po przygotowaniu kompletnej oferty pozytywnie zaaprobowanej przez Inwestora dochodzi do sprzedaży działki pomiędzy Sprzedającym działkę a naszym Klientem.

Przy całej transakcji Sprzedający nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
0
wartość działek w naszej bazie
0
klientów szukających działek